Doğa Sporları

Youth Action Leaders Ekibi olarak gençlerin doğa sporları konusunda profesyonel eğitim ve motivasyon çalışmaları kapsamında Yuvacık Servetiye Karaslan Kamp alanında kamp yapıp çok eğlenceli vakit gecirip doğa ile adeta birleştik...

 

Decathlon A.Ş. daveti üzerine firmanın Kocaeli mağazasında doğa sporlarının sağlıklı ve doğru yapılabilmesi için Decathlon ailesine bilgilendirme semineri yapıp , halka doğa sporlarının fiziksel ve psikolojik olarak kişisel gelişime etkisinde bahsedip , ekibimizin çalışmalarını tanıttık.

İznik İlçemize bağlı Sansarak köyünün keşfedilmemiş doğasını ve insana huzur ve doğa aşkı veren Sansarak kanyonunun içinde akan şelalede suda geçiş hiking ve trekking aktivitesi gerçekleştirdik, Burası gerçekten her doğa sporları ile uğraşan insanların görmesi gereken bir yer.

 

 

 

 

 

Youth Action Leaders Doğa Sporları ekibi olarak Kosova- Karadağ ve Makedonya kısmında ki ALP dağlarına sorunsuz bir tırmanış gerçekleştirdik.

Youth Action Leaders ekibinin gerçekleştirdiği "My Worl in the Drop of Water" projesi kapsamında Litvanyadan gelen konuklarımızla Nushetiye şelalesine zorlu bir su geçişli trekking yapıp ulaştık, ve bayrağımızı açtık.

PopUp Penceresi

PopUp Penceresi